Balenie

Picking & Packing – objednaný tovar je dohľadaný v našom sklade, následne je balený presne podľa vašich požiadaviek (bezpečná výplň, druh / farba balíka, ďakovný odkaz zákazníkovi, atď.). Tovar je pripravený na odoslanie v ten istý deň. Bezchybné balenie vykonávaju vyškolení procovníci pomocou profesionálnych baliacich strojov a informačného systému. Balenie je tak bez chybovosti.

Balenie tovaru na mieru

Vlastné balenie v rámci fulfillmentu vás môže skutočne odlíšiť od vašich konkurentov a poskytnúť kupujúcim nezabudnuteľnejší zážitok z rozbalenia.

V RFPACK chápeme, že proces logistiky a balenia môže byť pre e-shopy skľučujúci. Preto sme tu my, aby sme vám pomohli! Postaráme sa o to, aby bol váš tovar riadne zabalený a včas odoslaný. Vieme, že je pre vás dôležitá spokojnosť zákazníka, preto urobíme všetko pre to, aby boli vaši zákazníci s nákupom spokojní.

Pick & Pack sú základnými krokmi pri spracovaní objednávok. Zložitosť a náklady potrebné na pick and pack (balenie) produktov sú jedny z najvyšších v  logistike elektronického obchodu, a to aj vzhľadom na čas, ktorý si vyžaduje.

Čo je vyberanie (pick)?

Nazývame vychystávanie kolekcie produktov na zabalenie a odoslanie zákazníkovi.

Čo je balenie (pack)?

Balenie je proces umiestňovania produktov do obalu na odoslanie.  Všeobecne povedané, proces označovania je zahrnutý vo fáze balenia.

Picking & Packing Fulfillment RFPACK

Je čas na outsourcing vašich operácií Picking & Packing?

Ak vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu presiahlo vašu kapacitu plnenia, existuje ďalšie riešenie. Služby Picking & Packing (vyzdvihnutia a balenia) môžete zadať externému poskytovateľovi.

Keď využívate sklad na fulfillment, získate výhodu profesionálneho tímu. Vaša objednávka bude ťažiť z najnovších metód odberu a balenia. Môžete zvýšiť presnosť objednávky a znížiť náklady na dopravu.

Čo je to vychystávanie a balenie?

Objednávka na vyzdvihnutie a zabalenie nastane v sklade, keď sa zadá objednávka z elektronického obchodu. Vzťahuje sa na proces, počas ktorého sú objednávky zákazníkov získavané zo zásob, spracovávané a pripravované na doručenie.

Vychystávanie je proces, v ktorom nájdete a získate správne množstvá každého produktu z jeho umiestnenia v sklade pomocou zoznamu na odber. Na druhej strane balenie zahŕňa vkladanie položiek do škatúľ spolu s dokumentáciou a príslušnými baliacimi materiálmi predtým, ako je balík označený a odoslaný koncovému užívateľovi.

Máte otázky? Kontaktujte nás.


Alebo nám napíšte