Doprava

Zasielanie tovaru (zásielok) zabezpečujeme vlastnými vozidlami lokálne alebo partnerskou kuriérskou spoločnosťou. V rámci Bratislavy je možné dodanie tovaru v deň prijatia objednávky. Objemný nárazový predaj počas nakupných PEAKov nie je žiaden problém.

Predajcovia elektronického obchodu investujú do logistických služieb, ktoré dokážu dodať tovar zákazníkom do 24 hodín. Naša spoločnosť RFPACK poskytuje logistické služby zamerané aj na rýchle dodanie tovaru.

Logistika a doprava

V rámci našej služby fulfillment pre e-shopy zabezpečíme aj prepravu tovaru k zákazníkovi. Môžeme použiť rôzne spôsoby, ako dostať tovar k zákazníkovi, v závislosti od toho, čo je najvhodnejšie. Postaráme sa o to, aby bol tovar správne zabalený, aby bezpečne dorazil na miesto určenia.

Riešenia RFPACK poskytujú vysoko efektívnu dopravu vášho tovaru z nášho skladu k vášmu zákazníkovi.

Fulfillment pre e-shopy - logistika a doručenie zásielok RFPACK

Fulfillment pre e-shopy dokáže zabezpečiť dopravu potrebnú na doručenie vašich objednávok k vašim zákazníkom. Náš tím má skúsenosti s prácou so spoločnosťami, ktoré prevádzkujú elektronický obchod a dokáže zvládnuť každý krok procesu doručenia, od odoslania objednávok až po zabezpečenie toho, aby sa k dverám vašich zákazníkov dostali bezpečne a včas.

Proces doručenia elektronického obchodu

Proces prepravy elektronického obchodu v rámci fulfillmentu zahŕňa prijímanie a spracovanie objednávok, prípravu a balenie zakúpeného produktu v sklade, tlač prepravných štítkov a dokonca aj správu vrátenia tovaru.

Doprava zásielok

Neobťažujte sa s kuriérmi. Vybavíme za vás všetko. Zabezpečeníme, aby aby sa každá objednávka dostala k vašim zákazníkom.

Pokiaľ ide o prepravu balíkov, ich preprava môže byť časovo náročný a nákladný proces. To je dôvod, prečo sa mnohé podniky obracajú na poskytovateľov tretích strán- fulfillment, aby prepravu zabezpečili za nich. Tieto spoločnosti prevezmú váš balík a doručia ho zákazníkovi.

Spolupracujeme s:

Máte otázky? Kontaktujte nás.


Alebo nám napíšte