Prepojenie s vašim eshopom

Rýchle a jednoduché napojenie na váš eshop.
Napojenie je zabezpečené pre väčšinu e-commerce platforiem cez API. Náš informačný systém vám umožní aktuálny prehľad o výstupoch a stave skladu.

Vďaka informačnému systému - API prepojeniu s vašim e-shopom ste po celú dobu plne informovaní.

Naše systémy fulfillmentu sa integrujú so všetkými najväčšími platformami e-shopov, čo vám zaručuje rýchlu a jednoduchú implementáciu.

Pripojíme sa k vašej e-commerce platforme a postaráme sa o objednávky, dopravu, skladovanie aj prípadné vrátenie tovaru. Kým sa my postaráme o celkový logistický proces e-shopu fulfillmet, vy sa môžete plne sústrediť na chod svojej firmy.

Fulfillment - prepojenie s vaším e-shopom | RFPACK

Môžete si byť istí, že vaši zákazníci budú úplne spokojní s nákupom, keď využijete naše služby fulfillmentu. Fulfillment v RFPACK je služba, ktorá sa postará o celý logistický proces e-shopu od prijatia objednávky  až po doručenie tovaru zákazníkovi. Vyriešime za vás problém skladovania tovaru, balenia aj doručovania.

Fulfillment pre e-shopy je proces logistiky tovaru vašim zákazníkom. Dá sa to urobiť rôznymi spôsobmi, no najbežnejším spôsobom je mať e-shop, ktorý využíva napojenie s fulfillment spoločnosťou. Táto integrácia umožňuje postarať sa o celú logistiku uskladnenia, balenia a dopravy.

Integrujeme sa s vaším e-shopom, aby sme sa mohli postarať o všetku logistiku spojenú s príjmom tovaru, jeho skladovaním až do expedície, správou reklamácií a vrátení a podobne.

Prepojením vášho e-shopu vrámci fulfillmentu zaistíme, že vaše produkty budú vašim zákazníkom doručené najefektívnejším možným spôsobom.

E-commerce platformy, s ktorými ladíme:

Máte otázky? Kontaktujte nás.


Alebo nám napíšte