Skladovanie

Uskladnenie vášho tovaru v našom sklade – váš tovar je doručovaný na náš sklad buď priamo z miesta vášho dodávateľa alebo od vás. V rámci naskladnenia tovar zaevidujeme a skladujeme.

Proces skladovania zahŕňa: 
- naskladnenie, 
- vyskladnenie, 
- poistné skladovanie, 
- pridelenie kódu a evidencia tovaru, 
- vizuálne kontroly na vstupe, 
- fotodokumentácia, 
- inventúra.

Ako môže fulfillment pomôcť so skladovaním tovaru?

Fulfillment je skvelý spôsob, ako vyriešiť problémy so skladovaním a distribúciou pre e-shopy. E-shopy môžu zadávať skladovanie a distribúciu tovaru spoločnostiam tretích strán. O túto logistiku sa tak nemusia starať samotné e-shopy. Fulfillment tiež umožňuje e-shopom sústrediť sa na svoj hlavný cieľ, ktorým je predaj produktov.

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá dokáže splniť vaše potreby v oblasti skladovania a celkového fulfillmentu pre e-shop. V našich priestoroch máme kapacitu na skladovanie rôznych produktov v rôznych veľkostiach. To nám umožňuje rýchlo a efektívne plniť objednávky zákazníkov.

Čo je skladovanie elektronického obchodu?

Skladovanie elektronického obchodu je jednoducho proces skladovania a organizovania tovaru alebo produktov, takže sú pripravené na odoslanie, keď si ich zákazníci objednajú.

Skladovanie tovaru pre e-shop v rámci fulfillmentu

Strediská fulfillmentu fungujú ako distribučné centrá na príjem veľkých zásob. Tieto skladové priestory, navrhnuté s ohľadom na špecifické požiadavky, dočasne skladujú veľké množstvá tovaru a potom ich v priebehu niekoľkých dní rýchlo distribuujú zákazníkom.

Sme skúsená spoločnosť, ktorá rozumie potrebám online predajcov. Môžeme vám poskytnúť služby fulfillmentu skladovania, ktoré vám pomôžu udržať vašich zákazníkov spokojných.

Majitelia eshopov potrebujú spoľahlivý a cenovo dostupný spôsob skladovania svojich produktov. Ak prevádzkujete elektronický obchod, budete musieť nájsť spôsob, ako uložiť svoje produkty. Jednou z možností je využiť služby fulfillmentu skladovania. Tieto služby sa postarajú o uskladnenie vašich produktov za vás a ich expedíciu vašim zákazníkom. Postarajú sa aj o logistiku dodania produktov k vašim zákazníkom. Je to skvelý spôsob, ako ušetriť čas a peniaze.

Pomôžu vám tiež lepšie spravovať zásoby a znížia množstvo času, ktorý strávite riadením zásob. Je to skvelý spôsob, ako zvýšiť svoje zisky a zlepšiť svoje podnikanie.

Fulfillment pre váš obchod

Fulfillment je služba, ktorá je založená na outsourcingu všetkých logistických procesov. To znamená, že logistické centrum vybaví za vás skladovanie produktov, prípravu a balenie objednávok, dopravu balíkov zákazníkom a vybavovanie vratiek a reklamácií.

A keďže naše fulfillment logistické centrum má skúsenosti so skladovaním a expedíciou veľkých objemov tovarov, máme všetky postupy a procesy už dotiahnuté k dokonalosti. S nami môže váš online obchod odoslať viac objednávok ako kedykoľvek predtým, dokonca aj počas náhleho nárastu predaja.

Fulfillment - Skladovanie a distribúcia tovaru | RFPACK

V RFPACK bezpečne uskladníme všetok váš tovar a odošleme ho zákazníkom hneď, ako zadajú objednávku. S vysokou mierou spokojnosti a vynikajúcim štandardom zákazníckeho servisu.

Sklad a logistika

Všetok tovar je v našich skladoch starostlivo sledovaný, čo zaisťuje plynulú logistiku od prijatia cez skladovanie,  a konečnú dodávku.

Skladová logistika je neoddeliteľnou súčasťou dodávateľského reťazca elektronického obchodu. Zahŕňa celé spektrum činností zahŕňajúcich skladovanie a pohyb tovaru v sklade, od príjmu zásob až po expedíciu. Organizovaná skladová logistika poskytuje spoločnostiam elektronického obchodu významnú konkurenčnú výhodu tým, že šetrí čas zamestnancov, pomáha rýchlejšie dodávať produkty a služby na trh a znižuje prevádzkové náklady skladu.

Niektoré významné výhody skladovej logistiky zahŕňajú lepšie riadenie zásob, rýchly prístup k zásobám, maximálne využitie skladového priestoru, zvýšenie produktivity, rýchlejšiu obrátku zásob a nižšie náklady na pracovnú silu.

Dobre spravovaný skladový priestor

Outsourcing logistiky fulfillmentu tiež znamená, že sa už nemusíte starať o skladovanie zásob. Spoločnosť RFPACK za vás nielen uskladní vaše zásoby produktov, ale všetko aj vybaví a zorganizuje.

Tieto sklady majú špičkovú technológiu, ktorú nebudete môcť využiť, ak budete skladovať svoj tovar sami. Vďaka týmto pokročilým možnostiam sú naše sklady epšie vybavené na skladovanie, presúvanie, preprava a sledovanie zásob.

Čo je skladovanie tovaru a fulfillment?

Skladovanie tovaru a fulfillment sú dôležité fázy procesu plnenia objednávky. Skladovanie zahŕňa skladovanie tovarov na distribúciu, zatiaľ čo plnenie zahŕňa pripravenie, balenie a prepravu tovaru zákazníkom.

V oblasti fulfillmentu ponúkame profesionálne a efektívne outsourcované riešenia skladovania a plnenia pre podniky elektronického obchodu - e-shopy.

Skladovanie tovaru z e-shopov sa stáva hlavnou súčasťou procesu fulfillmentu. Skladovanie tovaru sa týka procesu prijímania tovaru a udržiavania jeho kvality. Zahŕňa aj kontrolu skladovaného tovaru. Skladovanie tovaru je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým s nárastom elektronického obchodu a dopytom po pohodlí. Navyše vám poskytuje prístup k väčšiemu priestoru.

Skladová logistika a fulfillment

Skladová logistika je dôležitou súčasťou procesu fulfillmentu , ktorý dokáže rýchlo a jednoducho spracovať veľké objednávky, je kľúčom k úspechu. V RFPACK máme skúsenosti v oblasti skladovania a logistiky a vieme, ako vytvoriť efektívny systém, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ponúkame zavedené systémy, ako aj flexibilné riešenia, ktoré je možné prispôsobiť vašim špecifickým potrebám.

Či už ste malý e-shop alebo veľký podnik, máme odborné znalosti a technológie na zvládnutie vašich potrieb v oblasti skladovania a logistiky.  Od spracovania objednávok a správy zásob až po vychystávanie, balenie a expedíciu ponúkame komplexné riešenia, ktoré sú prispôsobené vašim špecifickým požiadavkám.

Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našej skladovej logistike a službách fulfillmentu a o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť vaše ciele.

Máte otázky? Kontaktujte nás.


Alebo nám napíšte