Skladovanie

Uskladnenie vášho tovaru v našom sklade – váš tovar je doručovaný na náš sklad buď priamo z miesta vášho dodávateľa alebo od vás. V rámci naskladnenia tovar zaevidujeme a skladujeme.

Proces skladovania zahŕňa: 
- naskladnenie, 
- vyskladnenie, 
- poistné skladovanie, 
- pridelenie kódu a evidencia tovaru, 
- vizuálne kontroly na vstupe, 
- fotodokumentácia, 
- inventúra.

Ako môže fulfillment pomôcť so skladovaním tovaru?

Fulfillment je skvelý spôsob, ako vyriešiť problémy so skladovaním a distribúciou pre e-shopy. E-shopy môžu zadávať skladovanie a distribúciu tovaru spoločnostiam tretích strán. O túto logistiku sa tak nemusia starať samotné e-shopy. Fulfillment tiež umožňuje e-shopom sústrediť sa na svoj hlavný cieľ, ktorým je predaj produktov.

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá dokáže splniť vaše potreby v oblasti skladovania a celkového fulfillmentu pre e-shop. V našich priestoroch máme kapacitu na skladovanie rôznych produktov v rôznych veľkostiach. To nám umožňuje rýchlo a efektívne plniť objednávky zákazníkov.

Sme skúsená spoločnosť, ktorá rozumie potrebám online predajcov. Môžeme vám poskytnúť služby fulfillmentu skladovania, ktoré vám pomôžu udržať vašich zákazníkov spokojných.

Majitelia eshopov potrebujú spoľahlivý a cenovo dostupný spôsob skladovania svojich produktov. Ak prevádzkujete elektronický obchod, budete musieť nájsť spôsob, ako uložiť svoje produkty. Jednou z možností je využiť služby fulfillmentu skladovania. Tieto služby sa postarajú o uskladnenie vašich produktov za vás a ich expedíciu vašim zákazníkom. Postarajú sa aj o logistiku dodania produktov k vašim zákazníkom. Je to skvelý spôsob, ako ušetriť čas a peniaze.

Pomôžu vám tiež lepšie spravovať zásoby a znížia množstvo času, ktorý strávite riadením zásob. Je to skvelý spôsob, ako zvýšiť svoje zisky a zlepšiť svoje podnikanie.

Fulfillment - Skladovanie a distribúcia tovaru | RFPACK

V RFPACK bezpečne uskladníme všetok váš tovar a odošleme ho zákazníkom hneď, ako zadajú objednávku. S vysokou mierou spokojnosti a vynikajúcim štandardom zákazníckeho servisu.

Sklad a logistika

Všetok tovar je v našich skladoch starostlivo sledovaný, čo zaisťuje plynulú logistiku od prijatia cez skladovanie,  a konečnú dodávku.

Čo je skladovanie tovaru a fulfillment?

Skladovanie tovaru a fulfillment sú dôležité fázy procesu plnenia objednávky. Skladovanie zahŕňa skladovanie tovarov na distribúciu, zatiaľ čo plnenie zahŕňa pripravenie, balenie a prepravu tovaru zákazníkom.

V oblasti fulfillmentu ponúkame profesionálne a efektívne outsourcované riešenia skladovania a plnenia pre podniky elektronického obchodu - e-shopy.

Skladovanie tovaru z e-shopov sa stáva hlavnou súčasťou procesu fulfillmentu. Skladovanie tovaru sa týka procesu prijímania tovaru a udržiavania jeho kvality. Zahŕňa aj kontrolu skladovaného tovaru. Skladovanie tovaru je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým s nárastom elektronického obchodu a dopytom po pohodlí. Navyše vám poskytuje prístup k väčšiemu priestoru.

Skladová logistika a fulfillment

Skladová logistika je dôležitou súčasťou procesu fulfillmentu , ktorý dokáže rýchlo a jednoducho spracovať veľké objednávky, je kľúčom k úspechu. V RFPACK máme skúsenosti v oblasti skladovania a logistiky a vieme, ako vytvoriť efektívny systém, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ponúkame zavedené systémy, ako aj flexibilné riešenia, ktoré je možné prispôsobiť vašim špecifickým potrebám.

Máte otázky? Kontaktujte nás.


Alebo nám napíšte